Dny otevřených dveří na VŠFS: Začněte studovat MBA již v červenci!

03Května

MBA program na Vysoké škole finanční a správní je realizovaný ve spolupráci s City University of Seattle, USA – jednou z nejlépe hodnocených amerických univerzit na online výuku. Také naše kurzy v Praze probíhají z velké části online, což činí studium časově flexibilní a tedy vhodné i pro zájemce z řad pracujících na plný úvazek či osoby žijící v zahraničí.

Studijní plán, který jsme v roce 2022 aktualizovali, je nastaven tak, aby studenty lépe připravil na výzvy dnešního obchodního světa. Odpovídá tedy potřebám současných trendů a požadavkům firem na vzdělání a kompetence absolventů. Zároveň jsme otevřeli možnost nástupu do studia 4x ročně. Díky tomu na svůj další krok k dosažení profesních cílů nemusíte nikdy čekat dlouho – studium můžete zahájit v říjnu, lednu, dubnu a červenci.

Chcete se dozvědět o našem programu více? Přijďte se podívat na jeden z našich Dní otevřených dveří. Nejbližší z nich se budou konat 10. a 27. května: https://www.vsfs.cz/?id=1109-dny-otevrenych-dveri.

Pokud se Vám žádný z termínů nehodí, můžete nás kontaktovat napřímo prostřednictvím emailu mba@vsfs.cz a domluvit si individuální schůzku. Další informace o programu naleznete na webových stránkách www.vsfs.cz/?id=1069-mba.

Těšíme se na Vás!

25Listopadu

Seminář "Rozvoj studijních programů MBA" se koná 5.12. 2023 na VŠE

Přečíst
08Listopadu

Studenti MBA programu na VŠFS se zúčastnili promoce v Seattlu

Přečíst
28Září

Online MBA program na ŠKODA AUTO Vysoké škole - Otevření přijímacího řízení se zahájením studia prosinec 2023

Přečíst
26Září

Výuka programu MBA "Řízení úspěšného podniku" bude na Newton University zahájena 30.9.2023

Přečíst